Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi odmładzające twarz – współczesna medycyna estetyczna posiada różne procedury dla obszaru twarzy i nadal rozwija się. Jednym z głównych zadań tej dziedziny jest zatrzymanie młodości i oddalenie procesu starzenia się skóry. Ilość zabiegów kosmetologicznych, które proponowane są do odmładzania twarzy jest bardzo dużą. Zapobieganie wczesnemu starzeniu się twarzy bez operacji plastycznej jest priorytetem w salonach urody, które korzystają z najnowocześniejszego sprzętu oraz kosmetyków, aby osiągnąć ten cel.

Medycyna estetyczna to najlepsze rozwiązania w celu uzyskania odmłodzonej twarzy

Kosmetologia twarzy jest poważnym obszarem estetycznym. Aby uzyskać oczekiwaną efektywność zabiegów, kosmetolog poznaje anatomię, uczestniczy w szkoleniach w obsłudze urządzeń do wykonywania zabiegów na twarzy i potrafi je poprawnie łączyć. Wiele procedur wzmacnia swoje działanie nawzajem, dzięki czemu pacjent uzyskuje najlepszy rezultat. Zabiegi medycyny estetycznej twarzy obejmują połączenie metod sprzętowych z iniekcją i klasycznymi technikami manualnymi, dzięki czemu można liczyć na maksymalny i trwały efekt. Kosmetolodzy łączą takie tradycyjne procedury, jak mezoterapia, biorewitalizacja, terapia botulinowa, lifting RF z innowacyjnymi, wysoce skutecznymi procedurami przeciwstarzeniowymi. Nowoczesne niechirurgiczne odmładzanie twarzy to zabiegi laserowe, osocze bogatopłytkowe i inne.

Nowoczesna kosmetologia: odmładzanie twarzy

Kosmetolodzy szukają indywidualnych rozwiązań podczas konsultacji i kwalifikacji do danego zabiegu co pozwala usunąć problemy ze skórą twarzy i osiągnąć maksymalną skuteczność w przy najmniejszym urazie. Klienci salonów urody powinni zadawać nurtujące ich pytania, specjaliści opowiadają szczegółowo o metodach odmładzających twarz i ostrzegają przed przeciwwskazaniami i możliwymi skutkami ubocznymi. Kosmetolog powinien zalecać tylko te procedury, które są naprawdę konieczne i skuteczne.

Metody iniekcyjne odmładzania skóry twarzy

Jeśli ktoś chce poprawić wygląd swojej twarzy i skóra potrzebuje pomocy, nie może się obejść bez profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. W rozwiązywaniu wielu problemów pomagają zastrzyki z kwasem hialuronowym, botuliną lub substancjami odżywczymi. Technologie stosowane w salonach kosmetologicznych skutecznie radzą sobie nawet z zauważalnymi wadami skóry.

W przypadku zmian związanych z wiekiem zastrzyki pomagają usunąć zmarszczki na czole, wokół oczu i warg, przywrócić kontur twarzy i wyeliminować zwiotczenie skóry. Ze względu na zawartość substancji biologicznie czynnych zastrzyki kosmetyczne na twarz mogą również pomóc młodej skórze. Dobre wyniki zauważalne są w przypadku niwelowania blizn na twarzy, cieni pod oczami, zmarszczek na twarzy. I oczywiście za pomocą kuracji iniekcyjnej można znacznie poprawić wygląd: zastrzyki eliminują asymetrię ust, podnoszą kąciki ust, sprawiają, że usta są atrakcyjne.

Zalety i skuteczność procedur iniekcyjnych

Stres, złe odżywianie i narażenie na agresywne czynniki środowiskowe powodują, że skóra jest zmęczona i niezdrowa. Procedury iniekcji mezoterapeutycznej niwelują oznaki zmęczenia, usuwają cienie i worki pod oczami. Zastrzyki kosmetyczne na twarz z witaminami i minerałami zapewnią odżywianie skóry, poprawiają krążenie krwi, wzmacniają naczynia krwionośne. Zastrzyki lipolityczne pozwolą pozbyć się drugiego podbródka skutecznie wyeliminują ten defekt kosmetyczny, nadając owalowi piękny wyraźny zarys.

Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi odmładzające twarz
Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi odmładzające twarz

Zastrzyki przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym zyskały popularność ze względu na ich wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Biorewitalizacja preparatami na bazie kwasu hialuronowego nie tylko usunie zmarszczki, ale także wypełni komórki skóry, które potrzebną wilgocią i pobudza naturalne procesy odnowy.

Innymi popularnymi zastrzykami do usuwania zmarszczek jest terapia botulinowa. Zasada działania zastrzyków białka botulinowej typu A opiera się na rozluźnieniu mięśni. Takie iniekcje wygładzają zmarszczki na czole i pod oczami, eliminują zmarszczki na szyi, a także leczą nadmierne pocenie się. Jednocześnie nowoczesne preparaty oparte na toksynie botulinowej pomogą zachować naturalny wyraz twarzy i jeśli są stosowane prawidłowo, nie powodują działań niepożądanych. Zastrzyki kosmetyczne są często porównywane do chirurgii plastycznej. Należy jednak zauważyć, że medycyna estetyczna wykorzystująca zabiegi iniekcyjne jest mniej traumatyczna, nie zajmuje dużo czasu, zapewnia szybki wynik, który jest zauważalny natychmiast po zabiegu i trwa przez długi czas.

 

Mezoterapia twarzy

Medycyna estetyczna oferuje mezoterapię, która jest procedurą wprowadzania przydatnych substancji pod skórę, w wyniku, której poprawia się krążenie krwi i procesy metaboliczne, następuje odnowa komórek oraz aktywowana jest produkcja kolagenu i elastyny. Ten zabieg medycyny estetycznej daje również dodatkowy efekt podobny do akupunktury, ponieważ wpływa na układ refleksologiczny skóry. Mezoterapia twarzy pomoże uczynić skórę twarzy młodszą, świeższą, nadać jej równomierny kolor, gładkość i aksamitność. Ale wszystko to jest możliwe tylko wtedy, gdy procedura jest przeprowadzana przez doświadczonego kosmetologa.

M-estetica medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl