English Business Class
   Home      Komunikacja
Dlaczego chcę się nauczyć angielskiego?
Źródeł motywacji jest wiele, ale z reguły Nami wszystkimi kieruje chęć zwiększenia komfortu i jakości życia.
Język obcy potrzebny jest nam podczas wyjazdów służbowych i wakacyjnych, w rozmowach handlowych i tych na ulicy, podczas przeglądania stron internetowych, czytania tablic informacyjnych i menu w restauracji. Wszystkie te sytuacje opierają się na komunikatach wysyłanych przez otoczenie, zatem chęć ich zrozumienia to naturalna potrzeba aktywnego współistnienia.

Jak tego dokonam?
Najlepszą drogą do sukcesu w zrealizowaniu celu jest ta własna.
Wierzę, że każdy bardzo dobrze zna swoją najlepszą metodę nauki, ulubione sposoby na utrzymanie motywacji, jadnak bez szansy na jej wypróbowanie nie ma okazji ich odkryć. Nauczanie zatem jest przewodnictwem po świecie metod, sposobów i ułatwień oraz szansą na odnalezienie złotego środka. Im wiedza i doświadczenie przewodnika są bogatsze, tym szczyt łatwiejsze do zdobycia. Zapraszam zatem do odkryć.   
Za co płacę?
  • 120 godzin lekcyjnych zajęć z zaangażowanym lektorem


Ile czasu to zajmie?
W ciągu roku akademickiego z nami spędzisz 120 godzin lekcyjnych ale to nie koniec...

Nauka języka obcego to przede wszystkim praktyka. Wiemy jużże nie tylko czas spędzony z nami jest ważny, ale również czas na "zabawie" jezykiem na co dzień. Warto otworzyć się na te możliwości, aby mieć pewność, ze wykorzystujemy swój cenny czas najefektywniej jak to możliwe. 
Co jest gratis?
  • podręcznik dostosowanych do potrzeb i możliwości
  • stały monitoring postępów

  • dostęp do biblioteczki

  • certyfikat lub zaświadczenie